X
header one

Portfolio sluchadel primax

Pro snadný poslech

Díky naší široké nabídce závěsných, zvukovodových a RIC sluchadel mohou Vaši klienti znovu objevovat přirozenou lehkost poslechu – a to bez ohledu na poslechové podmínky.

Vynikající technologie primax je dostupná ve všech produktových řadách 7px, 5px a 3px. Z nabídky sluchadel Pure primax™, Motion primax™ a Insio primax™ lze vybrat perfektní sluchadlo pro téměř všechny typy sluchové ztráty. Pro osoby trpící úplnou ztrátou sluchu u jednoho ucha nově přinášíme řešení CROS Pure, vysílač zajišťující prostorový poslech.

Ke sluchadlům je k dispozici také bohatá nabídka příslušenství: propojení s externími zařízeními nabízí audio vysílač easyTek™, k dálkovému ovládání sluchadel slouží aplikace easyTek™ a touchControl™. S naším příslušenstvím je život se sluchadly ještě o krůček snažší.

Nová sluchadla primax

image

Primax technologie

Nové chápání snadného poslechu

Prohlídka
image

Pure primax

Moderní, efektivní sluchadlo

Sluchadlo Pure primax typu RIC v sobě spojuje jak snadné ovládání, tak sofistikované provedení a výkonnost technologie primax, a je tak ideální pro náročné uživatele.

Prohlídka
image

Motion primax

Diskrétní, snadno ovladatelné sluchadlo

Motion primax je výkonné a přitom mimořádně snadno ovladatelné sluchadlo. Díky svému elegantnímu a odolnému provedení nabízí uživatelům maximální pohodlí při poslechu a při nošení.

Prohlídka
image

Insio primax

Diskrétní, na míru vyrobené sluchadlo

Malé a téměř neviditelné sluchadlo Insio primax™ je vyráběno na míru pro náročné uživatele, kteří preferují maximální diskrétnost a maximální výkon.

Prohlídka
image

Silk primax

O krok blíže k naprosté diskrétnosti

Prohlídka