X

Silk primax: nenápadné sluchadlo k okamžitému použití

Nenápadné sluchadlo Silk primax je i přes své vybavení nejpokročilejšími funkcemi v uchu téměř neviditelné. Jeho binaurální OneMic směrování patří mezi světovou jedničku a zároveň je model Click CIC s přizpůsobivými koncovkami Click ideální pro prvouživatele, neboť představuje diskrétní řešení nepoutající přílišnou pozornost. Koncovky Click ve třech různých velikostech umožňují okamžité nastavení pro téměř všechny uživatele: klient má možnost si Silk primax vyzkoušet rovnou v ordinaci a odejít se zbrusu novým zvukovodovým sluchadlem CIC, aniž by musel čekat na jeho výrobu.

Klíčové vlastnosti

  • Koncovky Click pro rychlé nastavení
  • Tři velikosti koncovek se přizpůsobí každému uchu
  • Ve zvukovodu je téměř neviditelné a zajišťuje tak úplnou diskrétnost
  • Klinicky testováno: sluchadlo snižuje poslechovou námahu*
Silk primax: nenápadné sluchadlo k okamžitému použití

* Studie vedená na University of Northern Colorado, 2015, zkoumala účinnost nové funkce platformy primax na základě sběru a analýzy výsledků EEG (při testování řeči účastníků experimentu). Záznamy objektivní mozkové aktivity účastníků experimentu prokázal, že úsilí vyvíjené při poslechu je významně nižší, pokud jsou funkce Pro SPEECH a EchoShield zapnuté.

Koncovky Click

 

 

Sluchadla Silk jsou vybavena koncovkami z měkkého silikonu, které se snadno přizpůsobí uchu a zajišťují pohodlné nošení. Díky několika velikostem koncovek už není nutné vyrábět sluchadla na míru.

Koncovky Click jsou dostupné ve dvou typech: uzavřený či s ventilací. Tři velikosti (S, M a L) zajistí, že se sluchadlo přizpůsobí téměř každému zvukovodu a poslechovým nárokům téměř všem pacientům.

Silk primax v detailu

Loading...

Příslušenství

Více funkcí, větší pohodlí

Správné příslušenství doplňuje a významně rozšiřuje funkční možnosti sluchadel. Dálkové ovladače, doprovodné mikrofony a nabíječky potěší každého uživatele.

Audio vysílání

Audio vysílač a dálkový ovladač easyTek

Žijeme v digitálním světě a stále více lidí usiluje o to, aby mohli svá elektronická zařízení propojit. U osob
se sluchovou ztrátou tomu není jinak a právě pro ně byl vyvinut easyTek™. Díky tomuto lehkému audio vysílači a dálkovému ovladači lze sluchadla se systémem e2e wireless™ 3.0 rychle propojit ke všem elektronickým zařízením disponujícím funkcí Bluetooth.

Charakteristika

Veškeré ovládání jedním tlačítkem:

Veškeré ovládání jedním tlačítkem:

Intuitivní, multifunkční tlačítko zaznamenává údaje
o poslechové situaci, upravuje funkce sluchadel
a slouží k ovládání vysílání, telefonních hovorů, poslechových programů a externích audio zdrojů.

Maximální diskrétnost:

LED kontrolky pro signalizaci stavu Bluetooth, funkcí
a baterie jsou umístěny na vrchní části přístroje, takže je může vidět pouze uživatel.

Spolehlivost:

Šnůrka okolo krku/anténa zajišťuje správné umístění přístroje, a tak zaručuje jeho spolehlivé fungování. Díky vysoce výkonným, vestavěným mikrofonům přináší easyTek uživateli vynikající kvalitu zvuku.

Víceúčelovost:

Přímý audio vstup, line-in vstup a Bluetooth připojují sluchadla k různým přístrojům, např. k televizi,
k mikrofonu VoiceLink, k hudebním přehrávačům, notebookům, chytrým telefonům a k dalším zařízením.

Lepší vysílací čas:

Díky systému e2e wireless 3.0 nabízí easyTek spolehlivý přenos dat za minimální spotřeby energie. Vysílání je mimořádně stabilní a spolehlivé.

Připraven k užívání:

easyTek můžete začít používat hned po vybalení – není nutné ho nastavovat Connexxem™. Spárování easyTeku se sluchadly, popř. s vybraným zařízením disponujícím funkcí Bluetooth, uživatelé zvládnou sami.

Příslušenství easyTeku

Audio vysílač easyTek může být vybaven dalšími zařízeními

TV Vysílač

TV Vysílač slouží k propojení easyTeku s televizemi bez funkce Bluetooth. Uživatelé tak mohou přenášet zvuk z televize přímo do sluchadel a v klidu sledovat svůj oblíbený televizní pořad.

Doprovodný mikrofon VoiceLink

K audio vysílači easyTek lze připojit také doprovodný mikrofon VoiceLink™. Pokud mluvčí mluví do mikrofonu, easyTek jeho hlas přenáší přímo do sluchadel. To se hodí zejména v náročných poslechových situacích, jako jsou schůzky či konference.

Aplikace easyTek

Aplikace easyTek™ slouží k rychlému a snadnému ovládání sluchadel. Aplikace je ke stažení zdarma
na Google Play Store a Apple App Store.

Aplikace easyTek v detailu

Aplikace easyTek umožňuje uživatelům upravovat poslechové programy, hlasitost, směrovost, nastavení tinnitu a funkci SoundBalance™. Zobrazuje také stav baterií u sluchadel.

Aplikace easyTek™ slouží k rychlému a snadnému ovládání sluchadel. Aplikace je ke stažení zdarma
na Google Play Store a Apple App Store.

Ke stažení: aplikace easyTek

Apple-App-Store-Badge_cs_300px

google-play-badge_cs_300px

Dálkové ovládání

Dálkový ovladač easyPocket

Elegantní easyPocket™ s velkými tlačítky a snadno čitelným displejem zajišťuje co nejjednodušší ovládání sluchadla, a je tak vhodný i pro méně zručné uživatele.

Diskrétní ovladač miniPocket

Ovladač miniPocket™ se vyznačuje jak diskrétností, tak spolehlivými funkcemi, a je tak ideální pro toho, kdo nechce velký ovladač, či pro toho, kdo nevlastní chytrý telefon. Je tak malý, že ho mohou uživatelé nosit zavěšený na klíčence, ale zároveň pomocí něho dokážou ovládat všechny nezbytné funkce.

Aplikace touchControl

Aplikace touchControl™ je kompatibilní se všemi sluchadly primax a umožňuje uživatelům ovládat sluchadla chytrými telefony Android či iOS
bez nutnosti připojení dalšího přídavného zařízení. Aplikaci lze využívat ke změnám poslechových programů a k úpravám hlasitosti. Je k dispozici volně ke stažení na Google Play Store či Apple App Store.

Prostorová konfigurace

Nyní je v aplikaci touchControl dostupné i ovládání funkce Prostorová konfigurace. Uživatelé si díky ní mohou určit nasměrování a šířku záběru směrových mikrofonů sluchadla, a tak zaměřit svou pozornost
na jimi zvolené okolní zvuky. Funkce je kompatibilní
se všemi sluchadly primax řady 7px a 5px* a její aktivaci je nutné provést během nastavování aplikace.

* Pouze v bilaterálním nastavení, s funkcí TwinMic
a systémem e2e wireless 3.0.

Aplikace touchControl™ je kompatibilní se všemi sluchadly primax a umožňuje uživatelům ovládat sluchadla chytrými telefony Android či iOS
bez nutnosti připojení dalšího přídavného zařízení. Aplikaci lze využívat ke změnám poslechových programů a k úpravám hlasitosti. Je k dispozici volně ke stažení na Google Play Store či Apple App Store.

Ke stažení: aplikace touchControl

Apple-App-Store-Badge_cs_300px

google-play-badge_cs_300px