X

Přednosti sluchadla Silk Nx zahrnují přirozený zvuk, diskrétní velikost, okamžité nastavení a výjimečnou kvalitu zvuku.

Je to jediné CIC sluchadlo, které je okamžitě připraveno k použití. Funkce Ultra HD e2e podporuje bezdrátové binaurální zpracování zvuku. Silk Nx je o pětinu menší než Silk primax, čímž je prakticky neviditelné. Díky poddajné silikonové koncovce Click se dokonale přizpůsobí doslova ihned.

Pro uživatele s jednostrannou hluchotou je tady nenápadný CROS Silk Nx – první sluchadlo typu CIC s vysílačem CROS na světě.

Silk Nx je kompatibilní s aplikací touchControl, která funguje jako diskrétní dálkové ovládání sluchadla, a nabízí funkci TeleCare.

Klíčové funkce

  • Ultra HD e2e pro kvalitní porozumění řeči a čistý zvuk
  • Koncovky Click pro rychlé a dokonalé přizpůsobení
  • Menší než předchozí model
  • Neviditelné a diskrétní
  • Binaurální OneMic směrování

Silk Nx v detailu

Loading...

Příslušenství

miniPocket

Diskrétní ovládání

Ideální pro uživatele, kteří chtějí diskrétní a pohodlné ovládání bez velkého ovladače nebo chytrého telefonu. Ovladač miniPocket je spolehlivý a jeho použití je snadné. Je dostatečně malý, aby se vešel na klíčenku, ale dostatečně výkonný, aby zvládl ovládat všechny klíčové funkce sluchadla.

Koncovky Click pro sluchadla RIC. Změna v okamžiku.

 

 

Kloboučky Click už nejsou dostupné pouze pro sluchadla typu ITE, ale i pro všechny sluchadla platformy primax a typu RIC. Akustické konektory zajišťují stabilní potlačení zpětné vazby, mimořádné pohodlí při nošení a okamžité přizpůsobení uživateli.

Maximálně přizpůsobivá silikonová koncovka Click zajistí pocit pohodlí a téměř okamžité přijetí uživatelem.

Koncovky a kloboučky mohou být buď uzavřené, nebo otevřené, a vyrábí se ve třech různých velikostech (S, M, L).

Silk Nx