X

Sluchadlo Pure™ 312 Nx využívá všechny výhody nové platformy Signia Nx a udržuje perfektní rovnováhu mezi vlastním hlasem uživatele a okolním prostředím. Díky tomu nabízí nejpřirozenější zvuk a nejkvalitnější poslech, to vše v malém a elegantním těle.

Unikátní design zajišťuje ten nejmenší možný rozměr. Sluchadla umožňují přímý přenos zvuku skrze Bluetooth, mohou být dálkově ovládána pomocí aplikace myControl a přitom poskytují bezkonkurenční kvalitu zvuku.

TeleCare 3.0 navíc Vašim zákazníkům nabízí podporu na dálku a rychlé nastavení.

Klíčové vlastnosti

  • Nejpřirozenější zvuk vlastního hlasu a nejlepší porozumění řeči v hlučném prostředí
  • Malý a diskrétní design
  • Ultra HD e2e a připojení Bluetooth
  • Zabudovaná terapie Notch pro léčbu tinnitu

Pure 312 Nx v detailu

Loading...

Příslušenství

Aplikace myControl

Nejmodernější aplikace pro dálkové ovládání na trhu

Aplikace myControl funguje jako dálkový ovladač pro rychlé a jednoduché úpravy a přizpůsobení sluchadla potřebám pacienta. Jako jediná nabízí 360otáčení mikrofonu. Uživatel může nastavit program, hlasitost, zvuky systému, interval nízké baterie a režim letadlo.

Tato jedinečná aplikace také zpracovává data o pohybu ze smartphonu uživatele, a tak zajišťuje maximální kvalitu zvuku při pohybu. Ať pacienta potká cokoli, s touto podporou má jistotu, že bude uvolněný a v bezpečí.

Podobně jako fitness aplikace i aplikace myControl sleduje data indikující zdraví. Zde jde o zdravý poslech a aplikace sleduje míru, v jaké je uživatel vystaven hluku, a jeho hlasovou aktivitu.

Jedinečný systém akustického připojení Signia TeleLink umožňuje uživatelům používat aplikaci myControl i v případě, že nelze využít jiný bezdrátový systém připojení, např. v režimu letadlo.

Ke stažení: aplikace myControl

StreamLine TV

Naprogramovaný na perfektní zvuk

TV vysílač StreamLine dokáže přenášet zvuk z televize přímo do sluchadel Signia Nx.  Uživatelé si mohou také nastavit hlasitost v aplikaci myControl.

StreamLine Mic

Přenos zvuku přes Bluetooth v nejvyšší kvalitě

Nový StreamLine Mic umožňuje hands-free přenos telefonických hovorů a hudby. Stačí mít jakýkoliv chytrý telefon s Bluetooth. StreamLine Mic také funguje jako dálkový mikrofon.

Více informací

miniPocket

Diskrétní ovládání

Ideální pro uživatele, kteří chtějí diskrétní a pohodlné ovládání bez velkého ovladače nebo chytrého telefonu. Ovladač miniPocket je spolehlivý a jeho použití je snadné. Je dostatečně malý, aby se vešel na klíčenku, ale dostatečně výkonný, aby zvládl ovládat všechny klíčové funkce sluchadla.