X

Nové sluchadlo Pure 13 Nx značky Signia je schopno zvlášť zpracovat vlastní hlas uživatele a následně ho přirozeně propojit s ostatními zvuky. Díky tomu zajišťuje nejpřirozenější zvuk vlastního hlasu a nejlepší porozumění řeči v hlučném prostředí.

Sluchadlo je díky technologii Bluetooth možné připojit k široké škále zařízení, ze kterých je do něj možné přímo přenášet zvuk. Také je možné jej ovládat pomocí aplikace myControl. Toto sluchadlo nabízí uživateli nejdelší dobu nošení při přenosu zvuku ve své kategorii.

Klíčové vlastnosti

  • Nejpřirozenější zvuk vlastního hlasu a nejlepší porozumění řeči v hlučném prostředí
  • Nejdelší doba nošení při přenosu zvuku
  • Ultra HD e2e a Bluetooth
  • Zabudovaná terapie Notch pro léčbu tinnitu

Pure 13 Nx v detailu

Loading...

Příslušenství

Aplikace myControl

Nejmodernější aplikace pro dálkové ovládání na trhu

Aplikace myControl funguje jako dálkový ovladač pro rychlé a jednoduché úpravy a přizpůsobení sluchadla potřebám pacienta. Jako jediná nabízí 360otáčení mikrofonu. Uživatel může nastavit program, hlasitost, zvuky systému, interval nízké baterie a režim letadlo.

Tato jedinečná aplikace také zpracovává data o pohybu ze smartphonu uživatele, a tak zajišťuje maximální kvalitu zvuku při pohybu. Ať pacienta potká cokoli, s touto podporou má jistotu, že bude uvolněný a v bezpečí.

Podobně jako fitness aplikace i aplikace myControl sleduje data indikující zdraví. Zde jde o zdravý poslech a aplikace sleduje míru, v jaké je uživatel vystaven hluku, a jeho hlasovou aktivitu.

Jedinečný systém akustického připojení Signia TeleLink umožňuje uživatelům používat aplikaci myControl i v případě, že nelze využít jiný bezdrátový systém připojení, např. v režimu letadlo.

Ke stažení: aplikace myControl

StreamLine TV

Naprogramovaný na perfektní zvuk

TV vysílač StreamLine dokáže přenášet zvuk z televize přímo do sluchadel Signia Nx.  Uživatelé si mohou také nastavit hlasitost v aplikaci myControl.

StreamLine Mic

Přenos zvuku přes Bluetooth v nejvyšší kvalitě

Nový StreamLine Mic umožňuje hands-free přenos telefonických hovorů a hudby. Stačí mít jakýkoliv chytrý telefon s Bluetooth. StreamLine Mic také funguje jako dálkový mikrofon.

Více informací

miniPocket

Diskrétní ovládání

Ideální pro uživatele, kteří chtějí diskrétní a pohodlné ovládání bez velkého ovladače nebo chytrého telefonu. Ovladač miniPocket je spolehlivý a jeho použití je snadné. Je dostatečně malý, aby se vešel na klíčenku, ale dostatečně výkonný, aby zvládl ovládat všechny klíčové funkce sluchadla.