X
header one

By separately processing the wearer’s own voice and integrating it smoothly into the soundscape, Signia’s new Pure 13 Nx provides the most own voice and best speech understanding in noise.

Thanks to Bluetooth, it comes with superior connectivity with direct streaming and the myControl App. Users enjoy the longest wearing time in its class while streaming.

Full live remote support via TeleCare 3.0 quickly familiarizes them with their new Pure 13 Nx hearing aids.

Key features

  • Most natural own voice and best speech understanding in noise
  • Longest wearing time while streaming
  • Ultra HD e2e and Bluetooth connectivity
  • With Notch Therapy for tinnitus treatment
Pure-13-Nx_pair_1248x700px

Pure 13 Nx v detailu

Loading...

Příslušenství

Aplikace myControl

Nejmodernější aplikace pro dálkové ovládání na trhu

Aplikace myControl funguje jako dálkový ovladač pro rychlé a jednoduché úpravy a přizpůsobení sluchadla potřebám pacienta. Jako jediná nabízí 360otáčení mikrofonu. Uživatel může nastavit program, hlasitost, zvuky systému, interval nízké baterie a režim letadlo.

Tato jedinečná aplikace také zpracovává data o pohybu ze smartphonu uživatele, a tak zajišťuje maximální kvalitu zvuku při pohybu. Ať pacienta potká cokoli, s touto podporou má jistotu, že bude uvolněný a v bezpečí.

Podobně jako fitness aplikace i aplikace myControl sleduje data indikující zdraví. Zde jde o zdravý poslech a aplikace sleduje míru, v jaké je uživatel vystaven hluku, a jeho hlasovou aktivitu.

Jedinečný systém akustického připojení Signia TeleLink umožňuje uživatelům používat aplikaci myControl i v případě, že nelze využít jiný bezdrátový systém připojení, např. v režimu letadlo.

Stáhnout aplikaci myControl

StreamLine TV

Naprogramovaný na perfektní zvuk

TV vysílač StreamLine dokáže přenášet zvuk z televize přímo do sluchadel Signia Nx.  Uživatelé si mohou také nastavit hlasitost v aplikaci myControl.

Streamline-TV_LED_green_1248x600px

StreamLine Mic

Přenos zvuku přes Bluetooth v nejvyšší kvalitě

Nový StreamLine Mic umožňuje hands-free přenos telefonických hovorů a hudby. Stačí mít jakýkoliv chytrý telefon s Bluetooth. StreamLine Mic také funguje jako dálkový mikrofon.

Více informací
StreamLine-Mic_tableview_1248x600px

miniPocket

Diskrétní ovládání

Ideální pro uživatele, kteří chtějí diskrétní a pohodlné ovládání bez velkého ovladače nebo chytrého telefonu. Ovladač miniPocket je spolehlivý a jeho použití je snadné. Je dostatečně malý, aby se vešel na klíčenku, ale dostatečně výkonný, aby zvládl ovládat všechny klíčové funkce sluchadla.

miniPocket_key_1248x600px

Click Sleeves

The quick change artists

The premium acoustic coupling offers improved feedback stability, superior wearing comfort and retention together with instant fitting.

The highly adaptable, disposable soft-silicone Click Sleeve ensures a level of comfort and retention of the hearing aid in the ear. They come in a closed and vented version.

A new xS size (in addition to S, M, and L) increases fit rates, while the new smoky color strengthens durability for longer wearing time. Helpful side indication provides orientation for users when inserting the hearing aids. And clever turn protection delivers extraordinary wearing comfort.

The Click Sleeves are not just for Click ITEs but for all Signia Nx and  primax RICs.

Click-Sleeves-20_vented_1248px

Noahlink Wireless.

The industry-standard programming interface based on the Bluetooth low energy standard. It allows for completely wireless programming of Singia Nx and Pure 13 BT primax hearing aids.

NoahLink_wireless_1248x500px