X

Nová sluchadla Pure™ Charge&Go v sobě spojují veškeré výhody platformy Signia Nx a pohodlné bezdrátové nabíjení. Jejich ovládání je vysoce intuitivní, jelikož bezdrátové nabíjení je součástí designu sluchadla.

Uživatelé si již nemusí dělat starosti s výměnou baterií. Tento bezdrátový systém jako jediný poskytuje maximální pohodlí a uživatelé si mohou být jisti, že se sluchadla pokaždé nabijí tak, jak mají.

Vysokokapacitní lithium-iontová baterie sluchadel Pure Charge&Go Nx podporuje kvalitní připojení přes Bluetooth, díky kterému mohou uživatelé využívat dlouhotrvajícího přenosu zvuku ve vysoké kvalitě. Sluchadla se nabíjí přes noc a uživatelé tak mají jistotu, že zvuk bude přesně takový, jak si přejí. Sluchadla Pure Charge&Go jsou vždy připravena vyrazit!

Klíčové funkce

  • Přirozený zvuk vlastního hlasu a vynikající porozumění řeči v hlučném prostředí díky čipu Signia Nx.
  • Dlouhotrvající přenos zvuku ve vysoké kvalitě
  • Ultra HD e2e a připojení přes Bluetooth

 

 

Pure Charge&Go Nx v detailu

Loading...

Signia Nx – Nasloucháme přírodě

Příslušenství

StreamLine TV

Naprogramovaný na perfektní zvuk

TV vysílač StreamLine dokáže přenášet zvuk z televize přímo do sluchadel Signia Nx.  Uživatelé si mohou také nastavit hlasitost v aplikaci myControl.

StreamLine Mic

Snadná konektivita pro všechny smartphony

S pomocí příslušenství StreamLine Mic dostupného od roku 2018 můžete přesměrovat své hovory z telefonu vybaveného Bluetooth přímo do sluchadla.

miniPocket

Diskrétní ovládání

Ideální pro uživatele, kteří chtějí diskrétní a pohodlné ovládání bez velkého ovladače nebo chytrého telefonu. Ovladač miniPocket je spolehlivý a jeho použití je snadné. Je dostatečně malý, aby se vešel na klíčenku, ale dostatečně výkonný, aby zvládl ovládat všechny klíčové funkce sluchadla.

Koncovky Click pro sluchadla RIC. Změna v okamžiku.

 

 

Kloboučky Click už nejsou dostupné pouze pro sluchadla typu ITE, ale i pro všechny sluchadla platformy primax a typu RIC. Akustické konektory zajišťují stabilní potlačení zpětné vazby, mimořádné pohodlí při nošení a okamžité přizpůsobení uživateli.

Maximálně přizpůsobivá silikonová koncovka Click zajistí pocit pohodlí a téměř okamžité přijetí uživatelem.

Koncovky a kloboučky mohou být buď uzavřené, nebo otevřené, a vyrábí se ve třech různých velikostech (S, M, L).

Často kladené dotazy - Pure Charge&Go Nx