X

Novinky

Najít podle tématu

Platforma sluchadel primax

Je klinicky dokázáno*, že sluchadla značky Signia s platformou primax osobám se sluchovou ztrátou výrazně snižují poslechovou námahu. Také nabízí nevídaně snadné porozumění řeči a streaming hudby v HD kvalitě.

Více informací

Průzkum Euro Trak: Výskyt a důsledky ztráty sluchu

Nejnovější výsledky průzkumu Euro Trak přinesly zajímavé informace o sluchadlech, jejich uživatelích a o názorech na sluchové pomůcky. Tento článek shrnuje důležité poznatky o výskytu a důsledcích ztráty sluchu, které Vám mohou pomoci přilákat nové klienty.

Více informací

Nová zvukovodová sluchadla Insio Nx nabízí přirozený poslech i připojení k Bluetooth

Nová sluchadla Insio Nx ITC a ITE jsou velmi diskrétní a navíc umožňují přímý přenos hudby, telefonických hovorů i zvuku z televize.

Více informací

Portfolium silných sluchadel: Motion SP

Technologické výhody platformy primax jsou dostupné i lidem s velmi těžkou ztrátou sluchu, a to díky sluchadlu Motion SP značky Signia. Motion SP je šampionem mezi silnými sluchadly.

Více informací

Silikonové tvarovky značky Signia přináší vynikající komfort

Silikonové tvarovky pro sluchadla RIC značky Signia poskytují zvýšený komfort a přirozené nošení.

Více informací

Revoluční platforma Signia Nx zajišťuje přirozený zvuk vlastního hlasu a rychlé přijetí uživateli

Díky nejmodernější platformě Signia Nx si uživatel na sluchadlo rychle zvykne již po prvním nastavení. Signia Nx zajistí bezkonkurenční slyšitelnost a přirozený zvuk vlastního hlasu.

Více informací

Recenze: Sluchadla Signia s technologií OVP zajistí rychlejší příjetí uživatelem

„Vynikající kvalita zvuku“, „skvělý výkon v hlučném prostředí“, „úžasná technologie zpracování vlastního hlasu“.

Více informací

Slevy a dárky k binaurální korekci sluchadly Signia

Poslech se dvěma sluchadly má své nesporné výhody. Získejte přehled o výhodách, které Vašim klientům s jejich nákupem přinášíme.

Více informací

Nové příslušenství sluchadel Signia

Sluchadla Signia jsou pro Vaše klienty ještě atraktivnější díky novému příslušenství – diskrétnímu a drobnému ovladači miniPocket a univerzálnímu TV Vysílači, které dopřejí Vašim klientům komfortnější poslech a usnadní jim používání sluchadla. 

Více informací

Portfolio silných sluchadel Signia

Máte za to, že lidé trpící těžkou a velmi těžkou ztrátou sluchu mohou nosit pouze velká závěsná sluchadla? Díky silným a supersilným modelům značky Signia to už neplatí. Tato kompaktní, všestranná a silná sluchadla dokáží splnit veškeré výkonnostní požadavky Vašich pacientů.

Více informací

Základní řada sluchadel

Základní řada sluchadel Signia nabízí cenově dostupné řešení, které je zároveň moderní a uchovává si kvalitu. Tím umožňuje zpřístupnit používání sluchadla i osobám, které dosud neměly možnost naplno slyšet vše, co chtějí.

Více informací

Vítejte ve světě rozmanitých zvuků

Právě dnes začíná nová kapitola naší společnosti. S potěšením Vám představujeme novou značku – Signia.

Více informací