X

Nové sluchadlo Motion™ 13 Nx značky Signia dokáže sladit vlastní hlas uživatele s okolními zvuky a umožňuje tak nejlepší zvuk vlastního hlasu a porozumění řeči v hlučném prostředí. Tělo sluchadla je navrženo tak, že kromě elegance nabízí i jedinečné možnosti ovládání a nastavení, které uspokojí téměř všechna přání Vašich zákazníků.

Sluchadlo Motion 13 Nx je možné připojit k široké škále zařízení díky technologii Bluetooth, která také umožňuje přímý přenos zvuku. Aplikace myControl zase poskytuje pohodlné ovládání sluchadla.

Klíčové vlastnosti

  • Nejpřirozenější zvuk vlastního hlasu a nejlepší porozumění řeči v hlučném prostředí
  • Nabízí možnost individuálního nastavení a ovládání
  • Ultra HD e2e a Bluetooth
  • Zabudovaná terapie Notch pro léčbu tinnitu
  • Běžnou přihrádku na baterie je možné vyměnit za model se zabudovanou telefonní cívkou

Motion 13 Nx v detailu

Loading...

Příslušenství

Aplikace myControl

Nejmodernější aplikace pro dálkové ovládání na trhu

Aplikace myControl funguje jako dálkový ovladač pro rychlé a jednoduché úpravy a přizpůsobení sluchadla potřebám pacienta. Jako jediná nabízí 360otáčení mikrofonu. Uživatel může nastavit program, hlasitost, zvuky systému, interval nízké baterie a režim letadlo.

Tato jedinečná aplikace také zpracovává data o pohybu ze smartphonu uživatele, a tak zajišťuje maximální kvalitu zvuku při pohybu. Ať pacienta potká cokoli, s touto podporou má jistotu, že bude uvolněný a v bezpečí.

Podobně jako fitness aplikace i aplikace myControl sleduje data indikující zdraví. Zde jde o zdravý poslech a aplikace sleduje míru, v jaké je uživatel vystaven hluku, a jeho hlasovou aktivitu.

Jedinečný systém akustického připojení Signia TeleLink umožňuje uživatelům používat aplikaci myControl i v případě, že nelze využít jiný bezdrátový systém připojení, např. v režimu letadlo.

Ke stažení: aplikace myControl

StreamLine TV

Naprogramovaný na perfektní zvuk

TV vysílač StreamLine dokáže přenášet zvuk z televize přímo do sluchadel Signia Nx.  Uživatelé si mohou také nastavit hlasitost v aplikaci myControl.

StreamLine Mic

Přenos zvuku přes Bluetooth v nejvyšší kvalitě

Nový StreamLine Mic umožňuje hands-free přenos telefonických hovorů a hudby. Stačí mít jakýkoliv chytrý telefon s Bluetooth. StreamLine Mic také funguje jako dálkový mikrofon.

Více informací

miniPocket

Diskrétní ovládání

Ideální pro uživatele, kteří chtějí diskrétní a pohodlné ovládání bez velkého ovladače nebo chytrého telefonu. Ovladač miniPocket je spolehlivý a jeho použití je snadné. Je dostatečně malý, aby se vešel na klíčenku, ale dostatečně výkonný, aby zvládl ovládat všechny klíčové funkce sluchadla.