X
header one

Signia’s new Motion™ 13 Nx harmonizes the wearer’s voice and the surrounding sounds, providing the most natural own voice and best speech understanding in noise. Its sleek, new housing design offers individual handling and fitting options to meet almost all of your customers’ wishes.

Bluetooth-based direct streaming and the myControl App let Motion 13 Nx offer enhanced connectivity, while you can provide your customers with full live remote support via TeleCare 3.0.

Key features

  • Most natural own voice and best speech understanding in noise
  • For individual handling and fitting requirements
  • Ultra HD e2e and Bluetooth connectivity
  • With Notch Therapy for tinnitus treatment
  • Standard battery door can be exchanged for one with an integrated T-Coil.
Motion-13-Nx_pair_1248x700px

Motion 13 Nx v detailu

Loading...

Příslušenství

Aplikace myControl

Nejmodernější aplikace pro dálkové ovládání na trhu

Aplikace myControl funguje jako dálkový ovladač pro rychlé a jednoduché úpravy a přizpůsobení sluchadla potřebám pacienta. Jako jediná nabízí 360otáčení mikrofonu. Uživatel může nastavit program, hlasitost, zvuky systému, interval nízké baterie a režim letadlo.

Tato jedinečná aplikace také zpracovává data o pohybu ze smartphonu uživatele, a tak zajišťuje maximální kvalitu zvuku při pohybu. Ať pacienta potká cokoli, s touto podporou má jistotu, že bude uvolněný a v bezpečí.

Podobně jako fitness aplikace i aplikace myControl sleduje data indikující zdraví. Zde jde o zdravý poslech a aplikace sleduje míru, v jaké je uživatel vystaven hluku, a jeho hlasovou aktivitu.

Jedinečný systém akustického připojení Signia TeleLink umožňuje uživatelům používat aplikaci myControl i v případě, že nelze využít jiný bezdrátový systém připojení, např. v režimu letadlo.

Stáhnout aplikaci myControl

StreamLine TV

Naprogramovaný na perfektní zvuk

TV vysílač StreamLine dokáže přenášet zvuk z televize přímo do sluchadel Signia Nx.  Uživatelé si mohou také nastavit hlasitost v aplikaci myControl.

Streamline-TV_LED_green_1248x600px

StreamLine Mic

Přenos zvuku přes Bluetooth v nejvyšší kvalitě

Nový StreamLine Mic umožňuje hands-free přenos telefonických hovorů a hudby. Stačí mít jakýkoliv chytrý telefon s Bluetooth. StreamLine Mic také funguje jako dálkový mikrofon.

Více informací
StreamLine-Mic_tableview_1248x600px

miniPocket

Diskrétní ovládání

Ideální pro uživatele, kteří chtějí diskrétní a pohodlné ovládání bez velkého ovladače nebo chytrého telefonu. Ovladač miniPocket je spolehlivý a jeho použití je snadné. Je dostatečně malý, aby se vešel na klíčenku, ale dostatečně výkonný, aby zvládl ovládat všechny klíčové funkce sluchadla.

miniPocket_key_1248x600px

Noahlink Wireless.

The industry-standard programming interface based on the Bluetooth low energy standard. It allows for completely wireless programming of Singia Nx and Pure 13 BT primax hearing aids.

NoahLink_wireless_1248x500px