X

Všestranná sluchadla Motion Charge&Go Nx spojují veškeré výhody platformy Signia Nx s bezdrátovým nabíjením díky lithium-iontové baterii a vynikajícímu připojení přes Bluetooth. Nabíjení sluchadla je velmi intuitivní, protože baterie jsou integrované ve sluchadle.

Sluchadlo Motion Charge&Go Nx se dokáže přizpůsobit všestranným požadavkům pro nastavení a poskytuje tyto funkce:

  • přirozený zvuk vlastního hlasu pro rychlé přijetí uživatelem
  • pohodlné ovládání
  • snadné sledování televize, poslech hudby a telefonování

Vysokokapacitní lithium-iontová baterie sluchadel Motion Charge&Go Nx podporuje kvalitní připojení přes Bluetooth, díky kterému mohou uživatelé využívat dlouhotrvajícího přenosu zvuku ve vysoké kvalitě. Sluchadla se nabíjí přes noc a uživatelé tak mají jistotu, že zvuk bude přesně takový, jak si přejí.

Uživatelé si již nemusí dělat starosti s výměnou baterií. Tento bezdrátový systém jako jediný poskytuje maximální pohodlí a uživatelé si mohou být jisti, že se sluchadla pokaždé nabijí tak, jak mají.

Sluchadla Motion Charge&Go jsou vždy připravena vyrazit!

Sluchadlo Motion Charge&Go Nx se dokáže přizpůsobit všestranným požadavkům pro nastavení a poskytuje tyto funkce:

Klíčové vlastnosti

  • Ultra HD e2e a připojení přes Bluetooth
  • nabíjecí lithium-iontová baterie zajišťující dlouhotrvající přenos zvuku ve vysoké kvalitě i při streamování
  • silné tělo

 

 

Motion Charge&Go Nx v detailu

Loading...

Příslušenství

StreamLine TV

Naprogramovaný na perfektní zvuk

TV vysílač StreamLine dokáže přenášet zvuk z televize přímo do sluchadel Signia Nx.  Uživatelé si mohou také nastavit hlasitost v aplikaci myControl.

StreamLine Mic

Snadná konektivita pro všechny smartphony

S pomocí příslušenství StreamLine Mic dostupného od roku 2018 můžete přesměrovat své hovory z telefonu vybaveného Bluetooth přímo do sluchadla.

miniPocket

Diskrétní ovládání

Ideální pro uživatele, kteří chtějí diskrétní a pohodlné ovládání bez velkého ovladače nebo chytrého telefonu. Ovladač miniPocket je spolehlivý a jeho použití je snadné. Je dostatečně malý, aby se vešel na klíčenku, ale dostatečně výkonný, aby zvládl ovládat všechny klíčové funkce sluchadla.

Často kladené dotazy – Motion Charge&Go Nx