X

Slevy a dárky k binaurální korekci sluchadly Signia a Siemens

Příroda nás obdařila dvěma ušima z dobrého důvodu. Takzvané binaurální slyšení má totiž zcela výjimečné vlastnosti:

  • vytváří vynikající obraz zvuku
  • automaticky zesiluje řeč před hlukem
  • umožňuje zaměření pozornosti na vybraný zvuk

Dvě uši zkrátka slyší lépe než jedno. Tyto vlastnosti jsou však při ztrátě sluchu značně omezeny. Jejich návrat může Vašim klientům zajistit binaurální korekce. Získejte přehled o výhodách, které Vašim klientům přinášíme k nákupu dvou sluchadel zn. Signia nebo Siemens.

Typy zvýhodnění u vybraných sluchadel

Při pořízení páru sluchadel řady primax získá pacient slevu ve výši 2 000 Kč z ceny druhého sluchadla a ke sluchadlům Orion 2 a Sirion 2 obdrží zdarma dálkový ovladač miniPocket. Ke všem níže uvedeným sluchadlům navíc automaticky získá zdarma baterie na dobu jednoho roku.*

Binaural_sale

*60 ks jednorázových, nebo 2 ks dobíjecích baterií

Pravidla slevové akce

K uplatnění zvýhodnění na binaurální korekci stačí pouze vyplnit formulář. Ten je dostupný ke stažení ve formátu pdf výše na této stránce. Vyplnit formulář můžete dvěma způsoby:

  1. První formulář výše je určen pro ruční vyplnění. Po stažení ho vytiskněte a spolu
    s pacientem ho vyplňte pomocí čitelné propisovací tužky.
  2. Druhý formulář je určen pro elektronické vyplnění. U něho je postup opačný: po jeho stažení formulář nejprve vyplníte v počítači a teprve poté ho vytisknete. Po vytištění je nutné připojit razítko zdravotnického zařízení a ruční podpis Váš i Vašeho pacienta.

Po řádném vyplnění formuláře nám prosím dokument zašlete na adresu uvedenou
na zadní straně formuláře. Tam také naleznete další podmínky akce, jako je například doba platnosti akce, termín a způsob doručení slev a dárků.