X
Technologické výhody platformy primax jsou dostupné i lidem s velmi těžkou ztrátou sluchu, a to díky sluchadlu Motion SP značky Signia.
2018-11-26

Štítky

Portfolium silných sluchadel: Motion SP

Technologické výhody platformy primax jsou dostupné i lidem s velmi těžkou ztrátou sluchu, a to díky sluchadlu Motion SP značky Signia. Motion SP je šampionem mezi silnými sluchadly.

Technologické výhody platformy primax jsou dostupné i lidem s velmi těžkou ztrátou sluchu, a to díky sluchadlu Motion SP značky Signia. Motion SP je šampionem mezi silnými sluchadly. Platforma primax poskytuje uživatelům vynikající porozumění řeči v hlučném prostředí. Tím řeší častý závažný problém, kvůli kterému se mnozí lidé trpící ztrátou sluchu vyhýbají společenským událostem.

Motion SP poskytuje maximální zesílení zvuku. Je kompaktní a dá se skvěle nastavit tak, že uživateli perfektně sedí. Vybavení Motion SP zcela odpovídá kategorii sluchadel, ve které se nachází. Vybavení zahrnuje volitelnou audio botičku pro přímý audio vstup a zabudované tlačítko a kolébku pro ovládání sluchadla. Díky ergonomickému a štíhlému designu sluchadlo diskrétně sedí za uchem a jeho nošení je vysoce pohodlné.

Drobné, ale výkonné

Portfolium silných sluchadel nabízí vedle závěsného modelu Motion SP i elegantní a štíhlé závěsné sluchadlo Motion P primax. Motion P je ideální pro uživatele, kteří vyžadují skvělou slyšitelnost, vysokou spolehlivost a jednoduché ovládání. Sluchadlo Motion P je dostupné s hadičkou ThinTube, která zaručí maximální diskrétnost.