X
%%excerpt%% Silikonové tvarovky pro sluchadla RIC značky Signia poskytují zvýšený komfort a přirozené nošení. Jsou dostupné v řadě tvarů a barevných provedení.
2018-11-14

Štítky

Silikonové tvarovky značky Signia přináší vynikající komfort

Silikonové tvarovky pro sluchadla RIC značky Signia poskytují zvýšený komfort a přirozené nošení.

 

Sluchadla RIC značky Signia poskytují nejen přirozený zvuk vlastního hlasu pro rychlé přijetí uživatelem, ale nabízí i možnost nošení silikonových tvarovek, díky nimž je nošení sluchadla pro uživatele přirozenější.

Mnozí uživatelé sluchadel dávají přednost silikonovým tvarovkám před akrylovými, protože silikon působí v kontaktu s kůží přirozeněji. Silikon je flexibilní, takže se tento materiál i lépe přizpůsobí anatomii klientova ucha, což zlepšuje pohodlí a napomáhá celkové slyšitelnosti. Díky tomu mohou Vaši klienti naplno využívat výhody platformy Signia Nx, která přináší bezkonkurenčně přirozený zvuk vlastního hlasu.

Silikonové tvarovky jsou dostupné v mnoha provedeních: Jsou k dostání v tvrdosti 40 a 70 v různých tvarech a barevných provedeních. Jsou kompatibilní s miniReceiverem 2.0 ve všech výkonnostních kategoriích sluchadel a s miniReceiverem 1.0 v kategoriích S a P.

Pokud chcete o komfortních silikonových tvarovkách Signia zjistit více, obraťte se na svého dodavatele produktů Signia.