X
%%excerpt%% „Vynikající kvalita zvuku“, „skvělý výkon v hlučném prostředí“, „úžasná technologie zpracování vlastního hlasu“. Reakce z recenze na platformu Signia Nx.
2018-10-19

Štítky

Recenze: Sluchadla Signia s technologií OVP zajistí rychlejší příjetí uživatelem

„Vynikající kvalita zvuku“, „skvělý výkon v hlučném prostředí“, „úžasná technologie zpracování vlastního hlasu“.

 

„Vynikající kvalita zvuku“, „skvělý výkon v hlučném prostředí“, „úžasná technologie zpracování vlastního hlasu“.

Toto jsou nadšené reakce bloggera a autora specializujícího se na sluchadla Geoffreyho Coolinga. Geoffrey zveřejnil recenzi na naši novou platformu Signia Nx vybavenou technologií OVP™, první technologií zpracování vlastního hlasu na světě. Geoffrey týden nosil sluchadla Signia Pure 312 a v recenzi píše, že sluchadla Signia platformy Nx „zajišťují přirozený zvuk vlastního hlasu, a díky tomu si na ně uživatel zvykne rychleji a jednodušeji.“

Geoffrey Cooling se ve světě sluchadel pohybuje již přes 10 let. Měl soukromou praxi, kde vydával sluchadla, a také pracoval jako obchodní zástupce výrobce sluchadel. A byl tak unešený z nové platformy Signia Nx, že se plánuje tomuto tématu dále věnovat a psát o tom, co všechno tato nejmodernější platforma sluchadel na světě nabízí.

Kompletní recenzi platformy Signia Nx s technologií OVP™ pro přirozený zvuk vlastního hlasu a okamžité přijetí uživatelem si můžete přečíst zde.