X
Lidé trpící těžkou ztrátou sluchu už nemusí nosit pouze velká závěsná sluchadla. Silné a supersilné modely značky Signia jsou kompaktní i vysoce výkonné.
2018-06-28

Štítky

Portfolio silných sluchadel Signia

Máte za to, že lidé trpící těžkou a velmi těžkou ztrátou sluchu mohou nosit pouze velká závěsná sluchadla? Díky silným a supersilným modelům značky Signia to už neplatí. Tato kompaktní, všestranná a silná sluchadla dokáží splnit veškeré výkonnostní požadavky Vašich pacientů.

Máte za to, že lidé trpící těžkou a velmi těžkou ztrátou sluchu mohou nosit pouze velká závěsná sluchadla? Díky silným a supersilným modelům značky Signia to už neplatí. Tato kompaktní, všestranná a silná sluchadla dokáží splnit veškeré výkonnostní požadavky Vašich pacientů. Naše silné modely zahrnují kompaktní závěsná sluchadla, která jsou menší než dříve. Všechna zařízení v této řadě jsou plně vybavena a vysoce výkonná, a Vaši klienti tak dostanou na výběr z nových možností.

Výhody silných a supersilných modelů:

  • Maximální zesílení zvuku pro pacienty s těžkou a velmi těžkou ztrátou sluchu
  • Vynikající porozumění řeči
  • Plně vybaveny
  • Připojení k bezdrátové síti pro přenos zvuku a dálkové ovládání

Nové možnosti pro Vaše pacienty

Silné modely sluchadel Signia mění zažitá pravidla a redefinují, co mohou lidé s těžkou a velmi těžkou ztrátou sluchu od sluchové pomůcky očekávat. Všechna zařízení v této řadě jsou vybavena nejmodernější technologií a platforma primax™ zaručuje mimořádnou kvalitu zvuku. Všestranný model Motion™ P a supersilný Motion SP jsou závěsná sluchadla, která zajistí Vašim klientům maximální komfort a kvalitu zvuku.