X
Nejmodernější platforma sluchadel Signia Nx díky revoluční technologii jako první na světě řeší kvalitu zvuku uživatelova hlasu.
2018-11-02

Štítky

Revoluční platforma Signia Nx zajišťuje přirozený zvuk vlastního hlasu a rychlé přijetí uživateli

Díky nejmodernější platformě Signia Nx si uživatel na sluchadlo rychle zvykne již po prvním nastavení. Signia Nx zajistí bezkonkurenční slyšitelnost a přirozený zvuk vlastního hlasu.

 

Aby si uživatel na sluchadlo zvykl již po prvním nastavení, je důležité, aby mu poskytlo dobrou celkovou slyšitelnost a přirozený zvuk vlastního hlasu. Mnohým uživatelům sluchadel však vadí zvuk jejich hlasu, což může ovlivnit zda sluchadlo přijmou. Často z těchto důvodů přestanou tuto pomůcku užívat. Sluchoví specialisté se mohou snažit tento problém vyřešit například tím, že sníží gain a zapojí odvětrávání, což však snižuje kvalitu poslechu v hlučném prostředí. Tato snaha je vždy kompromisem mezi kvalitou zvuku a celkovou slyšitelností.

Jako první na světě zajistíme přirozený zvuk hlasu

Signia Nx je nejpokročilejší platformou sluchadel na světě a jako první opravdu řeší problém zvuku hlasu uživatele. Uživatelé si na tato sluchadla zvyknou již po prvním nastavení v takové míře, která byla dříve nemyslitelná. Signia Nx toho dosahuje tím, že kombinuje vynikající slyšitelnost a přirozený zvuk hlasu uživatele. Technologie (OVPTM) pro zpracování vlastního hlasu je první svého druhu na světě a u nespokojených uživatelů sluchadel zvyšuje přijetí vlastního hlasu o 75 %.*

Pro technologii OVP je klíčové binaurální spojení Ultra HDe2e. Tento systém zajišťuje nepřetržité spojení mezi sluchadly v celém frekvenčním rozsahu a umožňuje dynamické snímání a zpracování vlastního hlasu uživatele naprosto nezávisle na všech ostatních zvucích, včetně jiných hlasů. Díky tomu může lékař sluchadlo přesně nastavit tak, aby zajišťovalo tu nejlepší slyšitelnost veškerého akustického prostředí a zároveň zajišťovalo maximálně kvalitní zvuk uživatelova hlasu.

Sluchadla Signia Nx tak prospívají všem uživatelům sluchadel. Tato sluchadla napodobují přirozený poslech, poskytují maximální kvalitu zvuku a odkrývají skutečný potenciál sluchadel, která jsou teď schopna zajistit ten nejlepší poslech v každé situaci, a dokonce i ve velmi hlučném prostředí.

Vynikající porozumění řeči v hlučném prostředí

Systém Ultra HD e2e poskytuje nejen přirozený zvuk uživatelova hlasu, ale je také základem binaurální technologie, která zajišťuje snadné porozumění řeči a přirozený poslech v jakékoliv situaci, dokonce i v hlučném prostředí. Nové algoritmy umožňují přesnou orientaci v prostoru. Uživatelé sluchadel si nyní mohou vychutnat prostorové slyšení s veškerými výhodami směrovosti.

Krystalicky čistý zvuk zajišťuje rozšířený dynamický rozsah s neuvěřitelným maximálním inputem 113dB, což poskytuje vynikající kvalitu signálu v hlučném prostředí. Nové výkonné potlačení zpětné vazby chrání stabilitu a kvalitu signálu. Celý systém je navržen tak, že je zajištěna dokonalá spolupráce funkcí OVP a zpracování zvuků z okolí. Tím je dosaženo napodobení přirozeného poslechu.

Jedinečná kombinace Ultra HDe2e a Bluetooth

Platforma Signia Nx nabízí jednak přirozený zvuk vlastního hlasu, jednak jediný bezdrátový systém, který kombinuje Ultra HD e2e a Bluetooth. Bezkonkurenční kvalita audia a přenos zvuku jsou nyní možné z jednoho zařízení. Pouze systém Ultra HD e2e dokáže poskytnout naši patentovanou technologii OVP a nadprůměrnou slyšitelnost. A 2.4 GHz technologie Bluetooth zajišťuje přímý přenos zvuku v té nejvyšší kvalitě z iPhonu a televize.

* V roce 2017 proběhla v Hörzentru Oldenburg studie “First Fit Study”, která zkoumala účinek technologie OVP na spontánní přijetí uživateli po prvním nastavení sluchadel.