X
Nové příslušenství sluchadel Signia - drobný ovladač miniPocket a univerzální TV Vysílač - dopřejí Vašim klientům ještě komfortnější poslech.
2018-07-18

Štítky

Nové příslušenství sluchadel Signia

Sluchadla Signia jsou pro Vaše klienty ještě atraktivnější díky novému příslušenství – diskrétnímu a drobnému ovladači miniPocket a univerzálnímu TV Vysílači, které dopřejí Vašim klientům komfortnější poslech a usnadní jim používání sluchadla. 

 

Sluchadla Signia jsou pro Vaše klienty ještě atraktivnější díky novému příslušenství – diskrétnímu a drobnému ovladači miniPocket a univerzálnímu TV Vysílači, které dopřejí uživatelům komfortnější poslech a usnadní používání sluchadla. Příslušenství sice není něco nezbytného, nicméně pokud si člověk vybere správně, může mu výrazně usnadnit život. To platí obzvlášť pro nové příslušenství sluchadel Signia, které zjednodušuje každodenní používání sluchadla a zvyšuje jeho praktické využití.

Ovladač miniPocket

Nový ovladač miniPocket je velmi drobný, a tak vyhovuje přání mnohých uživatelů, kteří chtějí ovládat své sluchadlo maximálně diskrétně. Tvarem připomíná přívěšek a dá se nosit na klíčence. Všechny kontrolní prvky se intuitivně ovládají dotykem. Je možné provést nastavení hlasitosti a změnu programu i bez toho, aby se na ně uživatel musel dívat. Tento ovladač slouží jako alternativa k aplikaci touchControl či myControl a je tudíž kompatibilní se všemi sluchadly Signia, která se dají ovládat i pomocí aplikace.

TV Vysílač

TV Vysílač disponuje 3.5 mm stereo vstupní zdířkou, vstupem RCA (cinch) přes adaptér a nově i optickou vstupní zdířkou. Díky tomu je možné TV Vysílač připojit ke všem moderním televizím a stereo systémům. Příslušenství easyTek přenáší zvuk bez viditelného zpoždění přímo do sluchadel. TV Vysílač je vybaven LED diodami, které ukazují stav připojení, a tlačítky pro úpravu hlasitosti. Díky novému uživatelskému rozhraní je jeho použití snadnější než dříve.

Ověřené produkty

Toto nové příslušenství doplňuje naši řadu ověřených produktů:

  • easyTek poskytuje připojení všech bezdrátových sluchadel Signia e2e k moderním komunikačním a elektronickým zařízením přes Bluetooth a TV Vysílač.
  • Externí mikrofon VoiceLink se také připojuje k easyTeku.
  • Nabíječka eCharger přes noc nabíjí sluchadla Signia, která mají dobíjecí baterie.
  • Díky aplikacím easyTek, touchControl a myControl (dostupné pro iOS a Android) je možné jednoduše a intuitivně nastavovat sluchadlo přes chytrý telefon.

Kompatibilita příslušenství závisí na konkrétním modelu sluchadla.

Více informací o příslušenství sluchadel Signia naleznete zde.